Železnorudský zpravodaj – prosinec 2018

Železnorudský zpravodaj – prosinec 2018
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vážení spoluobčané, milí přátelé,

náš obecní vánoční stromeček jsme letos společnými silami rozsvítili první adventní neděli. Atmosféra okolo nás nám dává jednoznačně najevo, že tu za pár dní máme Vánoce a současně, že se nezadržitelně blíží konec roku 2018. Děkujeme, že i přes nepřízeň počasí vás na rozsvícení stromku dorazilo takové množství a že se současně podařilo vybrat na dobrovolných příspěvcích na tři tisíce korun, které míří na místní faru.

Za městský úřad bychom vám chtěli slíbit, že pro příští rok nebudeme nijak zvyšovat ceny vodného a stočného. V neposlední řadě nám dovolte, abychom vám ze srdce popřáli krásné prožití vánočních svátků. Zejména v dnešní uspěchané a zrychlené době, je nutné se i pozastavit. Pro takové pozastavení jsou Vánoce tím pravým časem. V tomto svátečním období bychom se měli pokusit zapomenout na běžné, každodenní problémy a měli bychom si užívat vánoční atmosféru plnými doušky. Přejeme vám, aby vás během Vánoc doprovázela rodinná setkání, smích, klid, pohoda, vánoční cukroví a pohádky. Radovat bychom se měli ale i z maličkostí, z každého upřímného úsměvu, a to nejen během vánočních svátků, ale i v průběhu celého příštího roku.

Rádi bychom Vám jménem celého městského úřadu a současně také jménem celého zastupitelstva popřáli krásné prožití nadcházejících vánočních svátků a především hodně klidu a pohody do nadcházejícího roku.

Starosta města Filip Smola, 1. a 2. místostarosta Petr Najman a Filip Brož

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Podobné příspěvky

Železnorudský zpravodaj – říjen 2019

Září na Železnorudsku bylo ve znamení budování a oprav. Podařilo se opravit 300 metrů chodníku ve Špičácké ulici, k čemuž výrazně pomohlo i získání dotace ve výši 85 % ceny ze Státního fondu životního prostředí.

Pokračujte ve čtení
od administrator

Železnorudský zpravodaj – září 2019

Povedlo se vybudovat přibližně 300 metrů nového chodníku ve Špičácké ulici, včetně kompletně nového osvětlení, které jsme zvládli vlastními silami. Na celý projekt se povedlo získat dotaci ve výši 85 %, což považujeme za velký úspěch.

Pokračujte ve čtení
od administrator

Železnorudský zpravodaj – srpen 2019

Nejspíš vám neunikl stavební ruch v centru, kde bylo zbouráno druhé patro bývalého Espressa vložit a podařilo se rovněž dotáhnout rekonstrukci parku za kostelem.

Pokračujte ve čtení
od administrator