Železnorudský zpravodaj – prosinec 2018

Železnorudský zpravodaj – prosinec 2018
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vážení spoluobčané, milí přátelé,

náš obecní vánoční stromeček jsme letos společnými silami rozsvítili první adventní neděli. Atmosféra okolo nás nám dává jednoznačně najevo, že tu za pár dní máme Vánoce a současně, že se nezadržitelně blíží konec roku 2018. Děkujeme, že i přes nepřízeň počasí vás na rozsvícení stromku dorazilo takové množství a že se současně podařilo vybrat na dobrovolných příspěvcích na tři tisíce korun, které míří na místní faru.

Za městský úřad bychom vám chtěli slíbit, že pro příští rok nebudeme nijak zvyšovat ceny vodného a stočného. V neposlední řadě nám dovolte, abychom vám ze srdce popřáli krásné prožití vánočních svátků. Zejména v dnešní uspěchané a zrychlené době, je nutné se i pozastavit. Pro takové pozastavení jsou Vánoce tím pravým časem. V tomto svátečním období bychom se měli pokusit zapomenout na běžné, každodenní problémy a měli bychom si užívat vánoční atmosféru plnými doušky. Přejeme vám, aby vás během Vánoc doprovázela rodinná setkání, smích, klid, pohoda, vánoční cukroví a pohádky. Radovat bychom se měli ale i z maličkostí, z každého upřímného úsměvu, a to nejen během vánočních svátků, ale i v průběhu celého příštího roku.

Rádi bychom Vám jménem celého městského úřadu a současně také jménem celého zastupitelstva popřáli krásné prožití nadcházejících vánočních svátků a především hodně klidu a pohody do nadcházejícího roku.

Starosta města Filip Smola, 1. a 2. místostarosta Petr Najman a Filip Brož

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Podobné příspěvky

Železnorudský zpravodaj – srpen 2020

Podařilo se dát dohromady celý prostor za paneláky na Hojsově Stráži a ještě před slavnostmi jsme stihli i celkovou opravu v Krátké ulici a v části ulice U Řezné. Opravovali jsme tam inženýrské sítě a dělal se i kompletně nový povrch. V těchto opravách budeme postupovat dál a dál, přičemž rádi využijeme i vašich tipů a podnětů, které nám různými cestami posíláte.

Pokračujte ve čtení
od administrator

Železnorudský zpravodaj – červenec 2020

My se stále snažíme, krok za krokem, celé Železnorudsko vylepšovat. Ohromný kus práce začalo odvádět naše Informační a Environmentální centrum, které, kromě jiného, připravilo velkou letní soutěž.

Pokračujte ve čtení
od administrator

Železnorudský zpravodaj – červen 2020

Příkladem omezení investiční schopnosti města je oprava povrchu, kterou jsme během května provedli v centru města v ul. 1. Máje. Vozovka byla dlouhodobě ve zcela dezolátním stavu. Jsme si vědomi, že nejde o ideální variantu, ale spíše provizorní řešení.

Pokračujte ve čtení
od administrator