Železnorudský zpravodaj – prosinec 2018

Železnorudský zpravodaj – prosinec 2018
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vážení spoluobčané, milí přátelé,

náš obecní vánoční stromeček jsme letos společnými silami rozsvítili první adventní neděli. Atmosféra okolo nás nám dává jednoznačně najevo, že tu za pár dní máme Vánoce a současně, že se nezadržitelně blíží konec roku 2018. Děkujeme, že i přes nepřízeň počasí vás na rozsvícení stromku dorazilo takové množství a že se současně podařilo vybrat na dobrovolných příspěvcích na tři tisíce korun, které míří na místní faru.

Za městský úřad bychom vám chtěli slíbit, že pro příští rok nebudeme nijak zvyšovat ceny vodného a stočného. V neposlední řadě nám dovolte, abychom vám ze srdce popřáli krásné prožití vánočních svátků. Zejména v dnešní uspěchané a zrychlené době, je nutné se i pozastavit. Pro takové pozastavení jsou Vánoce tím pravým časem. V tomto svátečním období bychom se měli pokusit zapomenout na běžné, každodenní problémy a měli bychom si užívat vánoční atmosféru plnými doušky. Přejeme vám, aby vás během Vánoc doprovázela rodinná setkání, smích, klid, pohoda, vánoční cukroví a pohádky. Radovat bychom se měli ale i z maličkostí, z každého upřímného úsměvu, a to nejen během vánočních svátků, ale i v průběhu celého příštího roku.

Rádi bychom Vám jménem celého městského úřadu a současně také jménem celého zastupitelstva popřáli krásné prožití nadcházejících vánočních svátků a především hodně klidu a pohody do nadcházejícího roku.

Starosta města Filip Smola, 1. a 2. místostarosta Petr Najman a Filip Brož

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Podobné příspěvky

Železnorudský zpravodaj – únor 2020

V příštích měsících nás čeká zásadní dopravní investice v podobě výstavby průtahu městem, kterého se Železná Ruda dočká po dlouhých letech čekání. Jsme v intenzivním kontaktu s hlavním investorem, kterým je ŘSD, abychom vás mohli podrobně informovat.

Pokračujte ve čtení
od administrator

Železnorudský zpravodaj – leden 2020

Ještě se v krátkosti ohlédněme, co se stalo koncem minulého roku. Byly to dvě významné věci. První bylo pořízení nového vozidla pro naši městskou policii. Více než 14 let starou a věčně opravovanou Octavii nahradil dle potřeb MP nový automobil SUV s pohonem 4x4.

Pokračujte ve čtení
od administrator

Železnorudský zpravodaj – prosinec 2019

Dokončili jsme druhou etapu rekonstrukce náměstí v okolí kostela. Nové lavičky na posezení, nové lampy veřejného osvětlení, nové chodníky a budoucí zeleň dělají Rudu zase o něco hezčí. Dalším úspěšně dokončeným projektem je parkovací záliv pro 3 osobní automobily u základní a mateřské školy.

Pokračujte ve čtení
od administrator